Online registrácia

ToDo list: 103

Aktuálna úspešnosť v riešení úloh: 54.5%

O družine

UPOZORNENIE: Tento text je plný metafor "Jesienkovského" typu. Voláme sa Jesienky a máme dva roky. Áno, sme tzv. covidové deti alias skautky. No inak sme dospievajúce mladé ženy s krízou "pubertálneho" veku. Máme rady papanie, prírodu, veľa smiechu, diskusiu pri koláčikoch a čaji ako princezné stredoveku, kde prípadne chrabro a hlučne hájime svoje názory.... no a samozrejme skauting. Bábätká rýchlo rastú a ani naša družina na tom nie je inak, už má väčšiu nielen kvantitu, ale aj kvalit... noo, to neviem, ale každopádne sa snažíme. Každá z nás svojím tempom a spôsobom. Navzájom sa dopĺňame. Sme ako šišky, spolu visíme z jedného stromu - našej družiny. Korene nášho stromu sú pevne prepletené s koreňmi ostatných družín nášho skautského zboru. Spolu. Spolu kráčame i vstávame, keď spadneme.