Online registrácia

ToDo list: 136

Aktuálna úspešnosť v riešení úloh: 63.8%

O družine

Ahojte! My sme Čierne Ovce a spoločnou cestou ideme už takmer tri roky. Za ten čas, čo sme spolu sme sa navzájom naučili rôzne veci. Každá z nás je dobrá v niečom inom. Aj napriek rozličným koníčkom máme jednu spoločnú záľubu, ktorá nás spája a tou je skauting. Naša družina je pre nás prostredím, v ktorom sa cítime slobodne. Vzniklo medzi nami silné kamarátstvo, v ktorom sa navzájom podporujeme, dôverujeme si a vieme sa medzi sebou vypočuť. Sme otvorené každému novému dobrodružstvu, ktoré na nás čaká. Nebojíme sa skúšať nové veci a vytvárať si nezabudnuteľné zážitky. Našimi obľúbenými aktivitami je spoločné(občas mierne falošné:D) spievanie sprevádzané hrou na ukulele, jedenie smotanovej torty, hranie šatkovanej, usmievanie sa a smiatie sa.